Zimní turnaj Osek Stropník Cup 2017

04.12.2016 12:50
Společným nápadem pánů Bohumila Klatovského (TJ Baník Osek) a  Stanislava Kubáska (T.J.Sokol Háj), vznikl  turnaj pod názvem "Zimní turnaj Osek Stropník Cup 2017". Jak jste si již jistě všimli, máme novou záložku s názvem turnaje, uvnitř najdete jednak rozpis na jednotlivé hrací dny a dále odkaz na hezky zpracovanou stránku Baníku Osek , ve které jsou ostatní údaje -  propozice, výsledky a tabulka.
Tento turnaj se bude konat za účasti klubů z Mikroregionu Stropník. Přestože svazek obcí z tohoto regionu, má ve svém předmětu činnosti mj. rozvoj sportovních a kulturních aktivit, tak jsme se žádostí o dotaci tohoto turnaje neuspěli. Jinak by se prý na věc pohlíželo, pokud by se jednalo o turnaj mládežnický. Toto je jasný signál pro naše děti, aby si uvědomili, že žít sportovně a kulturně se dá žít jen do věku, než je zařadí mezi dospělé. Protože potom nastává období, kdy už s nimi nebude v tomto směru počítáno. Možná proto, nám nejen vázne, ale i ubývá počet teenegerů, kteří by pokračovali v rozvoji kultury a sportu v našich městech a obcích.
Nutno ještě dodat, že většina nákladů na tento turnaj byla v době podání žádosti již pokryta na úkor účastníků.
Sportu zdar a fotbalu zvlášť.