TJ Sokol Unčín - T.J. Sokol Háj 3:0

22.03.2015 19:54
O co byl první poločas chudší na branky o to větší bohatost přinesl v podobě udělených karet. Nejprve padla branka na kterou už Job nemohl zareagovat. Následně po faulu a úmyslném šlápnutí na už ležícího Kubáska M., uviděl Unčínský hráč první červenou kartu v zápase. Jenomže domácí upozornili na údajné oplácení stále na zemi ležícího hráče. Hlavní rozhodčí ani pomezní nic takového neviděli. Jiného názoru však byla "početná" lavička domácích, která se sesypala na pomezního, ten dobře porozuměl gestům a artikulaci a následně si vzpomněl že oplácení vlastně viděl. A tak byla na základě rozpomenutí se udělena druhá červená. Třetí červenou obdržel Kastl po již udělené žluté. (za řeči po vyloučení Kubáska M).
Ve druhém poločase tak hráli domácí menší přesilovku a přidali druhou branku. Sudí ale nenechal dlouho zahálet karty ve své kapse a vystavil Bechyňskému žlutou, ten se zachoval sportovně a přiznal, že již jednu obdržel a tak následovala červená. Dále jsme pokračovali jen v osmi, tlak Unčína sílil a přesto, že jsme se snažili , přidali domácí další branku. Viditelný úbytek Hájských hráčů rozšířil Řezáč, který musel pro pohmožděninu a tržnou ránu na koleni odstoupit. Co se dalo dělat i Calverově banditům čelilo jen sedm statečných, ale hlavní sudí zřejmě četl nová pravidla a po dohodě s pomezním předčasně ukončil zápas pro minimální počet hráčů na hřišti.
Job, Staněk Zajpt Řezáč Bechyňský, Kubásek M Brunclík Moldavčuk Trojek, Kastl Fikerle, Blažejovský
ČK - Kubásek M., Kastl, Bechyňský