TJ Oldřichov- Sokol Háj 7:0

04.02.2013 13:55
Zbytečná "kosa" ve velkém vápně otevřela soupeři gólové hody.Převaha Oldřichova byla zřejmá, ale Hájští nechtěli nechat svou kůži jen tak zadarmo.No, jediná branka do které to padalo, byla ta naše.Thorand v naší kase předvedl pěkný zákrok při zahrání trestného kopu, ale v zápětí si to v očích přihlížejících, pokazil podběhnutím míče, hráči domácích stačilo už jenom  v klidu zakončit. To už bylo 4:0.
Brankář Oldřichova Lilko, se v prvním poločase zřejmě moc nezahřál a tak se v průběhu druhého poločasu nechal nasadit rovnou do útoku.Své role zabijáka se zhostil opravdu dokonale.Nejdříve připravil tutovku pro svého spoluhráče, potom  se nádherně trefil z trestného kopu a následně ze hry opět zavěsil.Své úspěšné učinkování na hřišti mohl zakončit hattrickem, no nebylo mu souzeno.Naši borci v této části hry ohrozili branku soupeře už jen ojediněle.