TJ Hvězda Trnovany, z.s. 1:2 (0:2) Tělocvičná jednota Sokol Háj

01.04.2018 21:27
 Tento víkend, přinesl Hájským fanouškům dvě milé události. Jednak to byla krásná plichta se Spartou v sobotu a potom výhra s Trnovany na apríla. Na UMT v Srbicích jsme se představili v dobré formě, Staňkovi se povedla v úvodu pěkná dalekonosná střela, se kterou měl domácí brankář dost práce. A dále přišel hlavičkový pokus Siřištěho (Sirky), který se v minulém zápase uvedl brankou. Tento pokus sice nebyl brankový, ale dalo by se mluvit o šanci. Zato při druhém pokusu už byl úspěšnější, Kastl zacentroval do  šestnáctky a Sirka si tam krásně naběhl a otevřel účet zápasu. I celkově se Siřištěmu dařilo, byl aktivní nejen dopředu ale i v obranné činnosti. No a pár minut na to se mezi střelce zapsal i Steiger , který přes padajícího brankáře poslal míč mezi tyče. Ve druhém poločase zvýšili Trnovany obrátky a i když se jim podařilo snížit a vzávěru měli velký tlak, přeci jen se podařilo i díky Kubáskovy S. udržet náskok a domů si odvézt tři body.
Na závěr zde chci napsat, že nás vždycky učili, že se sirkama si nemáme hrát. Dnes naši hráči dokázali všem, že se Sirkou si hrát, je rozhodně zábava a ve výsledku to přináší i radost ze hry.
Branky: 35. Siřiště Petr, 38. Steiger Miroslav

 

Job Marek
Siřiště Petr
Zajpt Petr [K]
Kubásek Michal
Staněk Martin
Kubásek Stanislav
Kastl Martin
Mutl Jaroslav
Steiger Miroslav
Kühnel Kurt
Gabčo Ladislav
Sestava
Eröš Mario
Zenk Michal