TJ Hvězda Trnovany - T.J. Sokol Háj 3:1

01.04.2017 20:28
První velkou příležitost z naší strany měl Steiger, který poslal na domácí branku hezkou střelu z rohu šestnácky, ale bohužel nenašla svůj cíl. Vzápětí se sice vyznamenal Kouba, který zneškodnil únik domácího hráče, jenomže míč se vznesl nad hlavy hráčů a pomalu padal dolů. A zatím, co se osamocený Trnovanský hráč připravoval na to, jak by míč nejlépe trefil, nenašel se ze zálohy nikdo kdo by ho obsadil. Chvíli to vypadalo jako by zírali na padající hvězdu a možná že si i něco přáli, no rozhodně to nebylo vyslyšeno, protože domácí borec uklidil míč hezky k tyči. Trošku ledová sprcha pro naše hráče. Následovně přišlo nucené střídání  Račkoviče, který musel předčasně pro zranění do sprch.  Na hřiště naskočil Gabčo a jak to tak u střídajících bývá po pár minutách na hřišti, se dostal do vyložené šance, ale trefil jen brankáře. No a vzápětí  domácí navyšují po hezké kombinační akci na 2:0. Z naší strany přišlo jen další střídání, tentokrát na záda si stěžujícího Bechyňského. Ve druhém poločase jsme přeci jen po zásluze Čebiše dokázali snížit. Ale potom byla hra dost často přerušována hledáním zakopnutého míče v okolí hřiště. Tyto situace byli sice dobré pro přihlížející, kteří si mohli zatím v klidu odskočit do restaurace pro občerstvení, bez toho že by o něco přišli, ale jistě ne pro hru. Hlavní rozhodčí na vše v klídku dohlížel a domácí mu jistě byli vděční za to, že se jim zřejmě jediný balón nikam nezatoulal a bylo s čím hrát. V dalším průběhu zde musíme za všechny vyzdvihnout výkon Zenka, který se opravdu snažil a jeho aktivita byla více než zřetelná.Postupně nám nervozita ale svazovala  nohy a když se Trnovanským povedlo navýšit na tři nula, zůstali jsme na lopatkách. V příštím zápase doma přivítáme Sobědruhy.
Branka : Čebiš
Sestava:
   Kouba Lukáš [K]
Račkovič Roman
Homolka Martin
Staněk Martin
Bechyňský Milan
Zenk Michal
Kubásek Stanislav
Mutl Jaroslav
Steiger Miroslav
Pour Vít
Čebiš Michal
Gabčo Ladislav
Siřiště Petr
Duna David
Herák Patrik
Fujava Jan
Job Marek

Foto na rajčeti