TJ Baník Zabrušany - T.J. Sokol Háj 1:3

05.04.2014 22:51
Do Zabrušan jsme přijeli s cílem získat konečně tři body. Utkání začalo svižně a přihlížející se mohli těšit na pěkný fotbal. Ale hned na začátku zápasu předvedl Moldavčuk minelu přesně z jeho repertoáru a to jen  proto, že si dobře míněné rady nebere k srdci. Po jeho chybě se soupeř dostal až k zakončení a ujal se vedení. Hájští se z úvodního šoku rychle oklepali, Kastl předvedl že to s balónem umí a umístněnou střelou srovnal na 1:1. Začali jsme převádět kombinační hru a vytvořili si i tlak, který vyústil v další branku 1:2. Mutl se zhostil své šance s přehledem a už to bylo veselejší. Poté přišla i šťastná chvilka pro Trojka, který buldočím způsobem vybojoval balón, poslal ho podél brankáře Zabrušan a mohl tak oslavit první branku v Hájském dresu 1:3. Poté se dostal i do další šance, ale jeho myšlenka byla rychleší než nohy, poslal si míč daleko a tak to ve finále vypadalo spíše jako malá domů . To bylo z první půli vše.
Chtěli bychom pokračovat v tomto duchu i ve druhém poločase. Jenomže se kamsi vytratilo  nadšení ze hry a někteří naši borci (mimo obrany) začali přeřazovat z vyšších otáček spíše na neutrál a umožnili tak soupeři se zmátořit. Ještě že domácí neměli tak přesnou mušku jinak by se nám začalo první jarní vítězství opět vzdalovat. V dalším kole nás čeká na domácím hřišti zápas s Lahoští.