TJ Baník Ohníč-T.J.Sokol Háj 2:3 np

17.04.2016 10:05
Tak, tento zápas rozhodně plichtou skončit neměl. Už proto, že i když chyběli někteří hráči ze základní sestavy, tak jsme se jako  tým předvedli v tom nejlepším světle. Předně už od začátku se nám vedlo, Mutlovo břevno a dvě další velké příležitosti v prvních minutách zápasu. Scénář jako by kopíroval předchozí utkání, po úvodním tlaku,  dáváme branku. Kastl podruhé v jarní části skóruje a posunuje se tak v tabulce střelců Victoria Tip Okresního přeboru dospělích. Ale po deseti minutách vyrovnává osamocený hráč domácích, který hlavou srovnává na 1:1. Dravost domácích byla po vstřelené brance hodně viditelná, ale většinou končila na nepřesném zakončení anebo, v dobré obranné činnosti. Ke konci prvího poločasu dochází k nešťastnému zranění Kubáska M a hráči obou týmů od té doby krotili více své vášně. V 57min. se ve velkém vápně soupeře nejlépe zorientoval Němec a navyšuje na 1:2. Tento výsledek jsme srdnatě bránili až do 89min., kdy se domácím podařilo přeci jen vyrovnat. Fyzicky náročný zápas jsme přivedli až k penaltovému rozstřelu,  v souboji brankářů při závěrečných kopech ukázal Kouba i svojí techniku a po proměnění, připsal další dva body do tabulky. Trošku nás fanoušky zarazilo, že jsme nikde nezaznamenali nové pravidlo, které praktikoval pomezní sudí a to  +- metr při posuzování ofsajdového postavení. A tak zatímco Baloga, který vybíhá evidentně v době přihrávky za hráči soupeře, zastavuje zdvihnutím praporku. Tak domácího hráče, který stojí prakticky pár metrů od něj, pouští s metrovým předstihem do úniku. Ale co i mistr tesař se občas utne.
Sestava : Kouba, Fujava Zajpt Pour Kubásek M, Mutl Kastl Němec Bechyňský , Balog, Erös ,Steiger Blažejovský
Branky :  Kastl, Němec