Tělovýchovná jednota SOKOL Obrnice, z.s. 3:2 (2:1) Tělocvičná jednota Sokol Háj

20.10.2018 19:26
Naše prvotní nadšení, propuklo už ve 21 minutě, to když se trefil Malík. Jenomže tato radost měla jepičí život. Při zahrávání přímého kopu soupeřem, si Job nechal postavit malou čínskou zeď , takže zahrávající neměl moc možností pro gólové zakončení. A přesto se neskutečné stalo skutkem. Míč letí přes zeď a Marek v klidu křičí na spoluhráče NECH, v domění že balón letí nad. Ale pouze v jeho očích. Zatím co my přihlížející vidíme jak míč letí do branky, Marek stále v klidu sleduje dráhu balónu, který ovšem samozřejmě končí v síti. No proč jsi to nechyt, vždyť to letělo přímo na tebe, říkají spoluhřáči, hmm  já myslel že to jde fakt vedle. Tato situace byla i úsměvná, protože po obdržení této branky, vypadal zbytek našich hráčů, jako by je bolela hlava, protože měli všichni položenou ruku na čele.... :-) Škoda i další obržené branky v první půli, po nedorozumění v obraně. Druhý poločas měl obdobný průběh, všichni aktéři se snažili o korekci skóre ve svůj prospěch a přesto, že jsme větší část druhé půle dohrávali v deseti, měli jsme pár velice dobrých možností na srovnání výsledku, ale byl to paradoxně soupeř, kdo se radoval. Hlavičkujícího hráče Obrnic si nikdo nehlídal a už to bylo. A přesto přichází další chvíle neúnavného Malíka, ten zatáhl míč do šestnáctky soupeře a byl tam faulován. Nařízený pokutový kop zahrál Steiger a vykřesal tak naději na plichtu a penalty. A přesto, že se v domácí obraně tvořila okénka, nebylo už v naší moci výsledek srovnat.

Střelci: 21. Malík Marek, 79. Steiger Miroslav

# P