Tělovýchovná jednota Sokol Bečov z.s. 5:2 (2:2) Tělocvičná jednota Sokol Háj

30.08.2020 10:20
V sobotu v 17:00 hod. jsme rozehráli druhé mistrovské utkání na hřišti v Bečově. Začátek zápasu se nesl pod naší taktovkou. Již v 8 minutě skóroval Miroslav Steiger, 0:1. Ve 14 minutě daroval gólovou příležitost Petr Zajpt, 1:1. Hra se odehrávala bojem o střed hřiště. Běžela 35 minuta a důrazným napadáním Jiřího Vodičky se povedlo střelit vedoucí branku Davidu Petríkovi, skóre se změnilo 1:2. Do konce prvního poločasu se podařilo soupeři srovnat skóre, díky odpískané penaltě u které se nešťastně přimotal Radek Šimůnek a Martin Senický, který si poranil kotník.
Poločasové skóre 2:2.
Ve druhé půli jsme udělali 3 chyby, které soupeř potrestal. Rázem se skóre změnilo na 5:2 pro domácí.
Na toto K.O. už jsme nedokázali odpovědět, i když se všichni hráči snažili s tímto nepříznivým stavem něco udělat, bylo to jako dobývání horské tvrze.
Do příštího zápasu nám soupeř ukázal, jak správně potrestat chyby.