Tělovýchovná jednota Sokol Bečov z.s. 5:0 (0:0) Tělocvičná jednota Sokol Háj

14.04.2019 09:50
Vzhledem k tomu, že statistika mluví jasně, tak je zřejmé, že první poločasy zvládáme. Takže jsme za pomoci vlivných přátel, lobistů, vytvořili tlak na nejvyší zastupitele FAČRU, s jasným cílem. Změnit herní pravidla kopané na úrovni okresních přeborů, kde by byli dávány body zvlášť za první poločas a zvlášť za druhý. Tímto systémem chceme umožnit nejen nám, ale i ostatním týmům, které se potýkají s nedostatkem hráčů mladších ročníků, důstojně absolvovat celou soutěž. No uvidíme, naši vyjednávači se vydali směr Praha a doufáme, že ke zdárnému průběhu jednání prospějí i kufry plné tlačenek , jitrnic a ovaru, po kterém si myslíme, že naši výkonní zákonodárci najdou společnou řeč a dokáží změnit zkostnatělá pravidla. Nám nezbývá než jen doufat, že se tak stane brzy a my budeme moci zase sbírat poctivě body.

# P
ŽK ČK