T.J.Sokol Háj - Fotbalový klub Hostomice, z. s. 7:1 (4:1)

02.10.2016 10:31
V šestém kole Olpe plus Okresního přeboru kopané, jsme přivítali na naší dobře připravené hrací ploše Hostomice. S tímto soupeřem se setkáváme již poněkolikáté a rozhodně nikdy nešlo o nazdárky, kterým se lehko sázeli branky. Ale už v posledním utkání hraném na jaře, jsme od nich odjížděli s výrazným vítězstvím, které se o mnoho nelišilo od toho včerejšího. Za tímto aktuálním, stojí především výborný výkon ve všech řadách, podporovaný Koubou v brance. A přesto přišel jeden zbytečný moment, kdy se Kastl dostal do strkanice s hostujícím hráčem a rozhodčí obě horké hlavy poslal předčasně do sprch. Pro Martina to bude znamenat stop na min. příští utkání. Ale jinak to byl opět pohledný zápas a pokud se budou hráči i nadále prezentovat touto hrou, tak nebude o fanoušky nouze.
Branky - 3. Homolka Martin, 8. Mutl Jaroslav, 28. Pour Vít, 45. Pour Vít, 50. Mutl Jaroslav, 55. Duna David, 75. Kubásek Michal

Kouba Lukáš [K]

Homolka Martin