Tělocvičná jednota Sokol Háj - FK Kostomlaty p.M. z.s. 1:3

19.06.2017 07:42
A je to tady, poslední zápas Olpe Pus Okresního přeboru dospělých, nám ukončil sezónu. Medaile jsou rozdány a o postupujících a sestupujících je jasno. My jsme obsadili i po nevýrazných výsledcích deváté místo, což se dá za určitých okolností pokládat i za úspěch. Je zbytečné tu někoho vyzdvihávat, anebo naopak tu udělat z jiných černé ovce. Jedná se o kolektivní sport, kde by všichni měli táhnout za společný provaz a každý si nese nějaký díl úspěchu či neúspěchu. Jedině v případě pánů Kubáska Stanislav st. a Joba Marka, zde udělám výjimku.Chci jim touto cestou poděkovat za jejich aktivní a někdy i obětavý přístup, protože bez nich by kopaná v Háji nebyla tím čím je. Vytváření zázemí, přípravy na zápasy, administrativa, zajišťování sponzorů a další zdánlivé drobnosti. To je to v čem dnes, sami v minulosti vynikající hráči, excelují. Ne, v tomto případě se nejedná o pochlebování a poplácávání po zádech, tady jde jen a pouze o vyjádření malé pocty za to, co pro kopanou v naší krásné vesnici s fotbalovou tradicí dělají.
Sportu zdar a fotbalu zvlášť. VM

Branka : Vít Pour

Kouba Lukáš [K]