Tělocvičná jednota Sokol Háj 4:1 (1:0) FK Hrobčice

15.10.2017 11:05
Dalším vítězstvím v řadě, jsme potvrdili předcházející dobré výsledky. Aktuálně poslední tým Hrobčice, který byl pro nás vždy nepříjemným soupeřem, neměl tentokrát mnoho štěstí.  O úvodní branku se postaral nový muž v našem týmu  Pokoš a pro první poločas to bylo z naší strany vše. Ve druhé půli jsme na další gól nemuseli čekat dlouho, už ve 48 min. se trefil Mutl a zapsal se tak mezi střelce podruhé v řadě.  Dále hlavní rozhodčí Strada nařídil za nedovolený zákrok penaltu. ke které se postavil Pour a bez problémů proměnil. A naší brankovou úrodu uzavřel opět Pokoš a ustanovil tak výsledek na konečných 4:1. Je moc dobře že jsme se dokázali oklepat z porážky v Oldřichově a sérií vítězných zápasů jsme se tak opět dostali do horní poloviny tabulky.
Střelci: 27. Pokoš Zdeněk, 48. Mutl Jaroslav, 52. Pour Vít (pen.), 70. Pokoš Zdeněk