Tělocvičná jednota Sokol Háj 3:1 (2:0) TJ Sokol Suché z.s.

22.08.2020 13:23
Cigo, cago to v naší v kabině už dlouho neznělo. Ve velmi větrném počasí nastoupil TJ Sokol Háj proti Sokol Suchá ve vítězném duchu. První poločas naši hráči hýřily aktivitou, kterou jsme korunovali 2 góly, o které se postarali Přemysl Košťál a Daniel Bernášek. Góly jim připravil skvěle hrající Martin Kastl. Ve druhém poločase, ale naši hráči nevím proč, ale všichni přestali hrát, jako by se báli o výsledek. Ve druhém poločase soupeř ze Suché nás zatlačil a nepustil nás ke hře. Kdyby zápas skončil 2:8 pro soupeře nikdo by se nemohl divit. Jen byl proti náš brankář Martin Senický. Jen jedna střela se soupeři ujala. Stav byl 2:1 a naši hráči začali tahat vodu a soupeř nás začal tlačit do kouta. Ale v tu chvíli nás zachránil Martin Kastl, kde prošel přes celé hřiště a levačkou nedal brankáři šanci, 3:1.
Konec zápas a velká úleva hráčů a všech fanoušků, že jsme dokázali získat doma 3 body.
Děkuji soupeři za kvalitní výkon. Hráčům a fanouškům.
Střelci: 3. Košťál Přemysl, 32. Bernášek Daniel, 84. Kastl Martin