Tělocvičná jednota Sokol Háj 3:1 (2:0) Fotbalový klub TJ Lahošt

07.10.2017 19:31
Vzhledem k tomu, že Lahošť měl nevyhovující hřiště, odehráli jsme tento zápas u nás. V prvním poločase, Kühnel  svými bravurními zákroky otupil úvodní nápor hostí a přesto mu stačili ještě orazítkovat břevno a tvrdá střela skončila těsně vedle jeho branky. Takže pro nás naštěstí platilo pořekadlo nedáš, dostaneš. Steiger otevírá skóre zápasu 1:0. A v zápětí se z trestného kopu opět raduje ze vstřelené branky. 2:0. Pro nás radost pro soupeře studená sprcha. Ve druhém poločase nachytal Lahošť našeho jinak velmi dobře chytajícího brankáře na švestkách a snižují na 2:1. Naštěstí jsme nesložili zbraně. Mutlovi se napoprvé nepodařilo sice dopravit míč do branky hostí, ale při druhém se mu to trochu krkolomně přeci jen podařilo. 3:1. Jen tak dál. Příště nás doma čekají Hrobčice

Střelci: 25. Steiger Miroslav, 29. Steiger Miroslav, 60. Mutl Jaroslav