Tělocvičná jednota Sokol Háj 2:0 (0:0) Tělovýchovná jednota Kopisty, z.s.

10.11.2018 18:44
Škoda, že včerejší návštěva byla slabší. Samozřejmě to chápeme. Sobotní odpoledne toho přineslo na televizních obrazovkách více,například  si někteří nechtěli nechat ujít první den finále ženského Fed Cupu, anebo hokejový přenos z Euro Hockey Tour. Ale přesto si pár nadšenců našlo cestu na náše hřiště. A myslím, že si přišly na své. Oboustranně vyrovnaný výkon přispíval k poklidné atmosféře zápasu a snad jen neprofesionální výkon pomezního z řad domácích, narušil tuto jinak na akce bohatou hru. Už pěkná kolmá akce, po ose Karlík, Steiger kdy posledně jmenovaný dával dlouze do velkého vápna a tam zakončuje Bohumil Nohejl. Jeho silnější pravá noha vyprodukovala šupu, která si zasloužila zaletět do branky soupeře, takto ale jen vyprášil peří vysoko letících hus. I později měl možnost se gólově prosadit, jenže k  zakončení došlo v obou případech jeho opírací levou nohou a podle toho to tak i dopadlo. Jinak ovšem klobouk dolů před jeho výkonem, kterým výrazně přispěl k přerušení smolné série bez vítězství. Je vidět že je stále platným hráčem, který má našemu týmu stále co nabídnout. I  ostatní mohli  přispět v prvním poločase nějakou brankou, ať to byl Siřiště, Steiger, Mutl nebo i  Malík, ale zůstalo u poločasových 0:0.   Po krátkém občerstvení se pokračovalo. Bylo vidět, že si naši borci rozdali nové noty a hře to jen prospělo. Více jsme se tlačili , snažili se zakončovat i z dálky, ale k úspěchu to stále nevedlo. Až přišel nařízený trestný kop, Mutl se rozbíhá, přenechává Steigerovi jeho střela je odražena a následně zahrává hostující hráč rukou a je nařízen další přímý kop. Opět stejná sestava u balónu, ale tentokrát zakončuje Mutl. jeho technická střela končí v síti a konečně po dlouhé době i vedeme. Později se hlavou prosazuje stále neůnavný Siřiště a upravuje na konečných 2:0. Pošmourné odpoledne mělo nakonec radostný závěr.

Střelci: 61. Mutl Jaroslav, 63. Siřiště Petr