Tělocvičná jednota Sokol Háj 1:4 (0:3) Sportovní klub Dubí, z.s.

07.09.2019 18:26
Ještě se nekoplo do balonu a už se řešili problémy se soupiskou. Vím, že se jedná o již ohranou písničku, lidi nejsou a je to škoda.Přesto, nová posila našeho týmu Jakub Dittrich, se ukazuje jako dobrá koupě a do budoucna bude jistě pilířem naší obrany. Výsledek zápasu nám mnoho radosti nepřinesl, ale pozitivní atmosféra v týmu během hry, s sebou přinesla i hezké fotbalové okamžiky. K Malíkovy se mohl gólově připojit například i Siřiště, ale jeho super homerun, metr před brankovou čarou, pouze schodil listí ze špiček stromu za branou. Tak snad příště...
Střelci: 47. Malík Marek
# P Jméno ŽK ČK  
14 B
Job Marek
     
2 N
Siřiště Petr [K]
     
11 N
Steiger Miroslav
     
5 N
Krev Pavel
67    
9 N
Mutl Jaroslav
     
6 N
Malík Marek
     
8 N
Dittrich Jakub
     
7 N
Hurčík Jan
     
10 N
Staněk Martin
     
13 N
Mastík Miroslav
    46
3 N
Zenk Michal