Tělocvičná jednota Sokol Háj 1:3 (0:2) Sportovní klub Dubí, z.s.

04.11.2017 21:22
Rychlá  branka v úvodu utkání, nás trochu rozhodila protože jsme do zápasu nastupovali s jinými notami. Jenomže po několika minutách necháváme osamoceného hráče Dubí a ten se opět gólově prosadil. Naštěstí jsme se pořád snažili o korekci výsledku a po hezké akci jsme Pourem snížili na 1:2. Dále byli naše akce vceméně bezzubé. Teprve Homolkova rána ve druhém poločase, pořádně vyprášila rukavice hostujícího brankáře a přesto že Kubásek dal z následné dorážky gól, tak mu nebyl uznán. Podle nás jasná branka, hráč vybíhal v době střely z pole a nebyl v ofsajdovém postavení, ale pomezní rozhodčí celou situaci zhodnotil jinak. No a protože jsme ke konci vsadili vše na jednu kartu a to útočnou. Podařilo se prakticky se závěrečným hvizdem soupeři dát třetí, závěrečnou branku. Zápas to nebyl špatný, měl spád a rozhodně se bylo na co dívat, takže se těšíme na příští kolo, které odehrajeme v Soběchlebech.

Střelec: 37. Pour Vít