Tělocvičná jednota Sokol Háj 1:2 (0:0) Proboštov

20.05.2018 11:47
Hájští se v sobotním zápase ukázali v dobrém světle i když tomu konečný výsledek neodpovídá. Měli jsme pár dobrých příležitostí už v prvním poločase a jen trochu štěstí nás dělilo od branky. Ale ani soupeř nezahálel a několik horkých chvilek vyřešil Kühnel anebo dobře fungující obrana. A přeci přesto že Baloga začínali srovnávat s Červenkou z našeho národního hokejového týmu, protože spálil pár tutovek. Tak naštěstí narozdíl od Červenky měl Jirka přeci jen kliku a nakonec balon do branky propasoval. Krásná práce, vedeme a už hlavní sudí píská poločas a my už připravujeme první střídání. Hráčů jsme měli kupodivu dost a to ještě za zábradlím postávali Homolka Jiří, který má problémy s třísly a dále Moldavčuk Lukáš, ten má problém zase s kopačkami, běžně dostupné mu zřejmě nepasují a tak si je nechává šít u Baťi asi z veverčích kůžiček, jinak si neumíme vysvětlit, že mu tak dlouho trvá jejich pořízení :-)  Do druhého poločasu natupujeme s Eröšem, který hru opět rozhýbal, ale ke vstřelení druhé branky to nevedlo. Naopak soupeř uklízí z pěkně zahraného trestného kopu míč do naší branky a srovnává na 1:1. A to ještě musíme zmínit pumelici, kterou vyslal hráč Proboštova z dobrých dvaceti metrů.Naštěstí  orazítkovala jen tyč. A když už to vypadalo na penalty, přišla chyba jinak velmi dobře chytajícího Kühnela. Jeho promáchnutí využil soupeř a uklízí míč do prázdné brány. My už jsme neměli žádnou možnost dát remízovou branku a tak přichází konec a je vymalováno.Škoda, rozhodně jsme mohli minimálně plichtit. No nic čekají nás ještě dva zápasy a dohrávka a v nich je potřeba si spravit fotbalovou chuť

Střelci: 39. Balog Jiří