Tělocvičná jednota Sokol Háj 0:2 (0:0) TJ Baník Osek

17.09.2017 11:44
Osm žlutých karet, tři červené karty, dvě branky. Tak toto je fotbalový účet ze sobotního zápasu. První velký pozdrav na soupeřovu branku vyslal Homolka z trestného kopu. Pěkná střela se odrazila od břevna Pěknicemu na záda a od něj míč putoval do branky, ale gól to nakonec nebyl. Bezzubé útočné akce, poté končili buď u soupeřova brankáře, nebo za postraní čarou. Soupeř na tom byl v první půli obdobně a tak jsme se změny ve skóre nedočkali. Zato druhá půle přinesla mnoho zajímavého. Hned v úvodu se Štaizovy zamotal před naší brankou míč mezi nohy a jak ho pořád hledal a otáčel se za ním, tak se mu nějakým záhadným způsobem podařilo po tom, co vykopnul docela velký drn, zasáhnout i míč a ten kupodivu doletěl do sítě.  Bane, byla to pěkná branka, po které šli hosté do vedení. Několik minut na to, Kubásek S. poslal k zemi ve velkém vápně hráče hostí a Váňa se z následného pokutového kopu nemýlil. Na korekci výsledku bylo ještě mnoho času, ale náš tým působil jako lidé, kteří stavěli Babylónskou věž a poté,  co je bůh rozdělil v řeči, si navzájem přestali rozumět. Dál toho nebylo už moc ke koukání. Rozhodčí rozdal několik žlutých karet a poté tři červené, no a byl konec. Za připomenutí stojí snad jen výkon Kühnela, který nás svým výkonem v brance několikrát podržel. A dále vtipná poznámka pomezní rozhodčí Moniky Karáskové, která k zápasu řekla. Ráno jsem byla jako rozhodčí na ženském fotbale a s tímhle se to nedá vůbec srovnávat, míň keců a více fotbalu.
 
Foto na rajčeti
Kühnel Kurt
Homolka Martin
Zajpt Petr [K]
Štechmiler Petr
Kastl Martin
Balog Jiří
Kubásek Stanislav
Kubásek Michal
Steiger Miroslav
Bechyňský Milan
Staněk Martin
Náhradníci
Gabčo Ladislav
Malík Marek
Kadeřábek Pavel
Job Marek
Thorand Martin