T.J. Sokol Háj - Trnovany 5:1

03.09.2016 20:27

Článek: V druhém kole okresního přeboru k nám zavítal nevyzpytatelný soupeř a to Hvězda Trnovany. První kolo Hvězda zdolala překvapivě Kostomlaty 3:1 což nám naznačovalo že se jen tak nedá  a taky že se tak stalo. Úvod utkání byl spíše v podání diváků jelikož naběhali více kilometrů za odkopnutými balony  do zahrad a dalekých lesů, než hráči na hřišti. I tak se z protiútoku ve 13 minutě dostal soupeř k šanci kterou proměnil a Sokol prohrával 0:1. První poločas nebyl pro diváky moc záživný i tak jsme do poločasu dokázali srovnat a to z rohoveho kopu, kterého se chopil Martin Kastl a krásne naservíroval balon do vápna kde byl Víťa  Pour a nekompromisně trefil hlavou na 1:1. Druhý poločas byl už více aktivní jak ze strany hostů tak ze strany domacich v 50 minutě trefil David Duna břevno ktere zvonilo az v Oseku na náměstí ,v  66 minutě utkání  se  krásnou střelou prezentoval Jarda Mutl a Sokol vzápětí vedl 2:1 o 7 minut později se krásnou kombinací probojoval k šanci Michal Kubasek kde až na podruhé prostřelil golmana na 3:1. Vzápěti probíhal protiútok soupeř dal gól  avšak z ofsajdu, hostující hráč následně dostal červenou kartu za připomínky na rozhodčího. O pár minut se po krásne kombinací dostal k šanci Patrik Herák  a z voleje střílel do branky ,ale jeden z protihráčů dal do střely  ruku a též videl červenou kartu. Kopala se penalta kterou šel kopat Miroslav Steiger a svou šanci proměni na 4:1. V závěru utkání dostal nadýchany centr Víťa Pour a svou šanci opět proměnil na 5:1 a takový je i konečný výsledek utkání. Chtěl by jsem vyzdvihnout vynikající práci obrany a to Honzy Fujavy, Petra Zajpta, Martina Homolky a Miroslava Steigerta za dobře odvedenou práci. Davida Dunu za neskutečný hlad po gólu na který furt čeká. A samozřejmě všem zúčastněným KRÁSNÁ PRÁCE

Minimálně autorizováno , článek napsal Michal Kubasek.Jen tak dál taky krásná práce ;-)))