T.J.Sokol Háj - Trnovany 1:3

24.05.2015 20:03
Tři přímé střely na bránu = tři góly.  Velmi potentní střelba, už proto, že jsme ve vytváření gólovek nezůstávali pozadu, ale pouze výborný výkon brankáře hostí, nás připravil o další body. Tento "Čapajev" přiváděl k šílenství naše borce, kteří se snažily, ale ne a ne to tam spadnout. Teprve příchod Bechyňského na hřiště ve druhém poločase   přinesl změnu. Nejprve si v prvních vteřinách na hřišti připsal mínus bod za to, že jsme hned obdrželi branku, no vzápětí se ocitl tváří v tvář brankáři soupeře, snažil se ho prostřelit ale ten dle své zvyklosti balón vyrazil. Míč se vrátil opět k Milanovi a ten se napodruhé už prosadil. Sice jsme prohráli a body jsou fuč, ale byl to pohledný zápas a přihlížející si ho rozhodně užili.
Thorand, Zajpt Homolka Kubásek S. Moldavčuk, Mutl Kastl Siřiště Kubásek M, Brunclík Fikerle, Bechyňský Mastík
Branka - Bechyňský
foto na rajčeti