T.J.Sokol Háj- TJ Oldřichov B 1:2

12.11.2016 19:27
Ani výborně chytající Kouba, nedokázal zastavit sérii porážek, která provází náš tým. Už po pár minutách zápasu, se upravovalo skóre ku prospěchu hostí. Utěšená střela z velkého vápna zaplula do naší branky a to bylo nadlouho ze strany Oldřichova vše. Ne, že by neměli žádné další možnosti, ale prostě náš brankář měl svůj den ..... Naše největší šance prvního poločasu skončila na břevně. Steigerova rána měla sice razanci, ale k úspěchu chybělo pár centimetrů. Ale přeci jen se nám podařilo vyrovnat, po faulu na M. Kubáska byl nařízen pokutový kop, Pour jako exekutor nezklamal a bylo to 1:1. Do druhé půle instruoval Kubásek senior, Jardu Mutla tak , že má balón pouze špičkou posunout do branky soupeře :-) . Je pravda, že k tomu měl Jarda i příležitost, ale jak je vidět, snáze se to řekne, než provede. Po nuceném střídání Račkoviče, který předvedl pěkný sprint za balónem, při kterém si natáhl sval, se dostal na hřiště Zenk a posléze přidal i čerstvé síly Siřiště. Měli jsme velkou snahu urvat vítězství, ale nebylo nám souzeno. Zato soupeř ukázal opět zuby a navýšil vedení na 1:2. A i když bychom si přáli alespoň remízu, odcházeli jsme do kabin s tímto nelichotivým výsledkem.
Branka : Pour Vít
 
B
Kouba Lukáš
 
 
 
3
O
Homolka Martin
 
 
 
4
O
Zajpt Petr [K]
 
 
 
6
Z
Kubásek Michal
 
 
 
9
Z
Mutl Jaroslav
 
 
 
11
Z
Steiger Miroslav
 
 
 
12
Z
Pour Vít
 
 
 
15
Ú
Čebiš Michal
 
 
 
7
Z
Kubásek Stanislav
 
 
 
8
Ú
Račkovič Roman
 
 
 
13
O
Staněk Martin
 
 
 
 
 
5
Z
Nohejl Bohumil
 
 
 
2
O
Siřiště Petr
 
 
 
14
O
Havelka Michal
 
 
 
1
B
Job Marek
 
 
 
10
Ú
Zenk Michal