T.J.Sokol Háj - TJ Hvězda Trnovany 6:1

26.09.2015 16:50
Na druhé místo v tabulce nás posunula výhra nad Trnovanami. Už od začátku to vypadalo velmi slibně a branky na sebe nenechali dlouho čekat. Balogovi se na hranici malého vápna podařilo napotřetí protlačit balón do brány soupeře a tak jsme se ujali vedení. Po té měl další příležitost Fikerle, ale jeho pokus skončil mimo. Horkou chvilku nám připravil Pěknice, který si chtěl pohrát s útočícím hráčem soupeře tak, že mu udělá kličku, ale málem to skončilo fiaskem. Naštěstí se mu podařilo míč odkopnout do bezpečí. Na to Brunclík vymíchal obranu soupeře a poté přihrál osamocenému Fikerlemu, pro toho už nebyl problém usměrnit míč mezi tyče. 2:0 bylo určitě hezké skóre, ale čert a útočící hráči nikdy nespí. Trnovany přeci jen vystrčili růžky a snížili na poločasových 2:1. Do druhé půle nastoupili naši borci s ještě věštším odhodláním. Fujavovovi se povedlo uklidnit naše řady, jeho vstřelená branka navýšila stav na 3:1. Přišli hádky a dohadování, které nepřinášeli klid na kopačky hostů, naopak pro nás to mělo tu výhodu, že jsme se snáze dostávali před branku soupeře. Na úspěšný hattrick z minulého utkání navázal Brunclík, kterému se i v tomto zápas podařilo zasítit. Škoda, že se tento hráč rozhodl zkusit životní štěstí v zahraničí. Jeho fotbalové kousky, nám budou jistě chybět. Kecám nebudou, vžyť kdo by měl chuť se pořád dívat na ty jeho hůlčičky na které obléká kopačky a říká jim nohy :-))))) Kastlovo parádní střela ze zhruba osmnácti metrů, zaplula do pravého horního růžku a jedna ruka už  tak měla všechny prsty brankově obsazené 5:1. No a ke slovu se dostal také Mutl (záměrně nepíšu veterán, protože jsme oba stejně mladí, akorát že to Jardovi ještě fotbalově kope a mně už jen píše) Napoprvé se pokusil hlavou překonat brankáře hostí, nepodařilo se a tak si našel výhodnou pozici v další akci a mohl se i dokonce zeptat, tak kam to bude pane kolego, ale protože je gentleman, se skromností sobě vlastní to šoupnul podél a konečný výsledek 6:1 byl na světě. A sakra zapomněl jsem napsat pár slov také o Bohumilu Nohejlovi (to by bylo řečí). Po vystřídání ve druhém poločase se takticky držel pokynů trenéra a pomohl dovést zápas až k vítěznému konci. He, to jsem to sfouknul. Nakonec pohled na tabulku je opravdu pěkný, ale další vlčáci si také brousí zuby na lepší umístnění, tak jen neusnout na vavřínech.
Sestava - Pěknice, Homolka Kubásek S Siřiště Kubásek M, Fujava Mutl Brunclík Kastl, Fikerle Kastl, Bechyňský Nohejl
Branky - Balog Jiří, Fikerle Rudolf, Fujava Jan, Brunclík Jakub, Kastl Martin, Mutl Jaroslav