T.J.Sokol Háj-TJ Baník Osek 3:1

23.04.2017 10:29
Tak nejdůležitější zápas máme za sebou a opět jsme z něho vyšli vítězně.Tento výsledek se ale nerodil lehce, už proto, že jsme od čtrnácté minuty prohrávali po nařízené penaltě. Zajpt se s tím ve velkém vápně nemazlil a skolil ukázkovým způsobem hostujícího hráče. Radost oseckých měla ale jepičí život, Kastl se postaral o vyrovnání a poločas tak skončil remízou. Po změně stran, se po pár minutách hry, Pour krásně z voleje trefuje do černého. 2:1 Domácí diváci nadšeně tleskají, opravdu pěkný fotbalový moment. No a když se daří, tak se daří a Víťa přidává další kousek, tentokrát z trestného kopu. 3:1 . A s tímto výsledkem se utkání i skončilo. Vítězný pokřik v kabinách, bude Oseckým znít v uších minimálně do doby, než se jim podaří zlomit tuto černou sérii.