T.J.Sokol Háj - T.J.Sokol Unčín 0:2

15.06.2014 09:53
Dnes na mne přišla taková malá chvilka pravdomluvnosti, kdy zde musím říci, že ten včerejší zápas stál s odpuštěním za h...o Vašnosti. Už proto, že jsme prohráli po jinak slibném začátku a že jindy trpělivý fanoušci, odcházeli s nevěřícným výrazem ve tváři před skončením utkání. Během hry bylo vidět, že někteří hráči potřebují více potrénovat s míčem, aby jim při hře nepřekážel a u některých by neškodilo nabrat přes léto fyzický fond, protože jim dochází pára v nejdůležitějších okamžicích.
 Ode mne to bude pro tuto sezónu vše, můj amatérský novinářský přístup, je trochu podobný předváděné hře našich borců, někdy to ze mě doslova leze jako chlupatý z deky a jindy to jde samo, jako po másle.  Ale snažím se, stejný přístup se dá očekávat i od hráčů o kterých zde pravidelně informuji.
Thorand, Homolka Kubásek S Staněk Siřiště, Mutl Řezáč Bechyňský Moldavčuk, Brunclík Balog, Trojek Havelka