T.J.Sokol Háj - SK Velemín 5:3

16.03.2014 17:32
Pěkný zápas sehráli naši chlapci v sobotním odpoledni na UMT Anger.Ve větrném počasí předváděli kombinační hru na jejímž konci bývalo v některých případech i gólové zakončení. Sympatické bylo, že i když jsme byli v neúplné sestavě, vzhledem k absenci některých hráčů, dokázali jsme, že jako tým jsme kompaktní a umíme se  přizpůsobit. Například v obraně si vzal tentokrát taktovku Mutl a ukázal, že mu žádný post není cizí, no a výsledek byl společným dílem všech Hájských hráčů.  A tak i z posledního přátelského zápasu jsme vyšli vítězně.                                                                                                                                                                  Nyní  se už musíme soustředit na nadcházející mistrovské utkání a především první zápas jara, ve kterém se utkáme s Trnovany B.

Branky : Balog 3, Kastl 2
Thorandt, Mutl Staněk Kubásek M Siřiště, Bechyňský Fujava Trojek , Kastl Balog, Kalva Šlapnička  a lehkonohý útočník Job.