T.J.Sokol Háj - SK Ledvice B 2:1

28.10.2014 19:58
 Černá série byla ukončena. Po šesti zápasech  jsme konečně získali pro nás tak důležité body. Domovským hřištěm se nám v úterý stalo hřiště v Oseku, na něm jsme přívítali borce z Ledvic. Tento mladý tým byl doplněn o několik zkušených hráčů z A-týmu, kteří se už v prvním poločase snažili určovat tempo zápasu. Při jedné z útočných akcí Ledvic, došlo ke kontaktu na hranici velkého vápna. Rozhodčí ukázal na pokutový kop, ke kterému se postavil Giňa a poslal míč k levé tyči, Divíšek vystihl směr a vyrazil na roh. Tento zákrok byl pro nás velmi důležitý, začali jsme se více snažit a měli jsme i několik dobrých pokusů při ohrožení branky hostí. Ať to byla dalekonosná rána z trestného kopu Homolky, která skončila nad břevnem a nebo Mutlova střela, která končí těsně vedle tyče.Už v prvním poločasu se ale mohlo i červenit, kdy po hrubém zákroku na unikajícího Brunclíka ohodnotil sudí tento faul pouze žlutou kartou. Jak je důležité být stále ve střehu, nám na začátku druhé půle připomněli útočníci Ledvic, kteří po kombinaci ve vápně poslali míč do protipohybu našeho brankáře a ujali se vedení 0:1. Trenér poté prostřídal sestavu ve snaze podpořit útočné aktivity. A podařilo se, na plac přišel Kubásek S ml. který svým centrem našel ve vápně stojícího Kastla, ten uklidil míč nohou k tyči. 1:1 Potom to najednou šlo, začali jsme se více snažit a z toho vyplynulo i ohrožení branky hostí. Brunclíkův brejk ale zneškodnil brankář a Kubásek M svůj samostatný únik zakončil vedle. Tento průběh zápasu neunesl hráč Ledvic Pokoš, který za urážku rozhodčího, musel po udělené červené kartě předčasně do sprch. Náš další gól padl po centru Brunclíka, míč se nepodařilo hostům odklidit, nejlépe se zorientoval v této situaci Kubásek S ml. a hlavou poslal míč do sítě. 2:1. A opět jsme se dostali do dalšího brejku, tentokrát v podání Moldavčuka, tomu ale v rozhodující chvíli vypíchl balón vracející se obránce. Škoda, že i Homolkův druhý pokus z trestného kopu skončil těsně mimo. Snaha Ledvic po vyloučení svého hráče, o korigování výsledku, končila buď na obranné linii hájských, nebo v náručí opět velmi dobře chytajícího Divíška. Konečně jsme tak prolomili smolné období a vzhledem k tomu, že jsem se jako divák tentokrát nezůčastnil, usuzuji že smůlu nosím asi já. Takže předpokládám, že poslední tři zápasy nám přinesou devět bodů a já začnu chodit na šipky.
Poděkování patří naší fanynce paní Mutlové, která se ochotně ujala funkce pokladní.
Sestava - Divíšek, Homolka Siřiště Řezáč Nohejl, Bechyňský Mutl Trojek Staněk, Brunclík Kastl, Kubásek S ml. Kubásek M Moldavčuk Kubásek S st.