T.J. Sokol Háj - Proboštov B 1:4

10.11.2013 20:37
Sobotní den, byl  jeden z těch posledních hezkých podzimních dnů, ve kterém je člověku hezky a kdy si vyhledává zábavu pro využití svého volného času. A tak se několik příznivců kopané vydalo podpořit své týmy, v boji o body. Podmáčené hřiště v Háji, přivítalo vedoucího tabulky Proboštov B. Úvod zápasu byl opět vyrovnaný, tak jako v předešlých zápasech. Dokonce jsme měli několik příležitostí k otevření skóre, ale prostě se nedařilo. To hosté měli větší štěstí a  ve svých výpadech na naší branku byli daleko úspěšnější. Třikrát musel Thorand v prvním poločase lovit balón ze své branky. Úvod druhé půle přinesl  utěšenou střelu Homolky, který se postavil k nařízenému trestnému kopu a parádní dělovkou snížil na 1:3. Hosté si ale nenechali tři body utéct a pojistili si vítězství další brankou.