T.J.Sokol Háj - Novosedlice 9:1

07.11.2015 15:58
Tak, podzimní část "VICTORIA TIP Okresní přebor dospělých" pro nás skončila  dvanáctým kolem, ve kterém padlo, dá se říci rekordních 54 branek. Také náš příspěvek k tomuto číslu byl nezanedbatelný a díky tomu, že se dařilo i herně, bylo se na co koukat. V prvním poločase jsme začali předvádět hezký kombinační fotbal, který byl v pěti případech zakončen i brankově. Jako první se předvedl Mutl a postupně ho následovali Kastl dvakrát a stejně tak se zavedlo i Pourovi. tomu se povedlo vstřelit v tomto zápase dokonce hattrick. Do druhého poločasu jsme nastoupili v trochu pozměněné sestavě, kdy se na plac dostali Blažejovský se Staňkem a později i Mastík. Pokračovali jsme v brankových hodech, Kubásek M, Bechyňský, Mutl a nakonec Pour, který tak završil svůj  hattrick. Celkově to byl líbivý fotbal a k pěknému obrazu přispěli právě i hosté. Jednak pro to, že i když se zvyšoval brankový příděl, tak se snažili pořád hrát fotbal a potom hlavně nedocházelo mezi hráči k hádkám, které jsou k vidění někdy u nás.
Sestava - Pěknice, Zajpt Homolka Pour Kubásek M, Mutl Kubásek S Kastl Fujava, Balog Bechyňský, Staněk Mastík Blažejovský
Branky: 8. Mutl Jaroslav, 10. Kastl Martin, 14. Pour Vít, 20. Pour Vít, 28. Kastl Martin, 56. Kubásek Michal, 59. Bechyňský Milan, 80. Mutl Jaroslav, 84. Pour Vít - 82. Bušek Pavel
Rozhodčí: Harenčák Jan.
Foto na rajčeti