T.J.Sokol Háj - Kostomlaty 1:0

29.08.2015 20:16
Na úvod je třeba osvětlit některé změny v našem týmu.Tak předně už ve druhém zápase nastupují hájští pod novým trenérem, panem Jiřím Eliášem. Dále jsme mezi námi přivítali nové tváře a to Jana Studeného , Romana Vildnera, Víta Poura, Miroslava Steigera  a  Ondřeje Pěknice. No a nyní k samotnému zápasu. Už od začátku  prvního poločasu byla vidět velká aktivita našeho týmu směrem dopředu. Mužem prvních minut začíná být Balog, který stejně jako v minulém utkání tak i nyní dal branku už v úvodních minutách poté, co si udělal prostor pro střelu tělem a poslal míč podél brankáře hostí.Nabuzení domácí diváci se už těšili na další branky, ale zůstalo jen u dobrých příležitostí ať to byl Kastlův únik, kdy ale místo tahu na branku volil raději zpětnou kličku a poté ztratil míč, anebo Siřištěho střela z první, ta mířila jen těsně vedle břevna. Vedro se podepsalo na výkonech některých hráčů a bylo to ve druhém poločase hodně vidět. Hra nejen že se hodně vyrovnala, ale chvílemi se zdálo že nás hosté i přehrávají, naštěstí to v obraně dobře fungovalo a míč se před našeho brankáře dostával spíše sporadicky, protože to chlapci stíhali uklízet. Siřiště se mohl stát mužem zápasu, ale ani další dvě tutovky neproměnil.Kuriózně se mohl mezi střelce zapsat střídající Blažejovský, který měl po příchodu na hřiště hned dvě vyložené příležitosti, ale jednou mířil do brankáře a při druhé se míč zamotal mimo branku Kostomlat.Škoda, že trenér ačkoli měl na lavičce ještě možnost na střídání, tak ji už nevyužil, přestože by to někteří hráči na hřišti jistě uvítali a na hře by to bylo určitě vidět. No tři body jsou doma,předvedená hra se nakonec líbila a my už se těšíme na příští zápas, derby s Osekem bude rozhodně tahákem podzimu.
Sestava - Pěknice, Zajpt Homolka  Kubásek S Kubásek M., Fikerle Mutl Studený Siřiště, Kastl Balog,
 Staněk Moldavčuk Blažejovský Mastík Steiger
Branky - Balog
Foto na rajčeti