T.J.Sokol Háj - Hrobčice 6:3 (5:3)

11.03.2020 08:12
V neděli jsme sehráli poslední přátelské utkání proti Hrobčicím, které jsme dovedli do vítězného konce 6:3.
Kdysi jeden trenér říkal, když do 15.minut dáte 3 góly je po zápase :) a měl pravdu do 30.minuty to bylo už 5:0.
O první gól se postaral Pavel Salač, který se trefil výstavní střelou z trestného kopu, který byl vzdálen 30 metrů od brány soupeře, k pravé tyči. Najednou bylo Hajských celé hřiště, šance střídala šanci. Po několika neúspěšných šancí přidali góly Miroslav Steiger, Petrik David, Vodička Jiří a Blažejovský Jiří. Najednou to bylo 5:0 a hráči přestali hrát a to následovalo k inkasování 3 gólů soupeře. Poločasový výsledek 5:3.
Do druhého poločasu se hra vyrovnala. Šancí bylo, že by je člověk nedokázal spočítat na prstech. Jen jedna se dokázala provést do gólové podoby o kterou se postaral Blažejovský Jiří.
Generálka na mistrovské utkání se povedla. A všichni hráči se těší jak se poperou o lepší výsledky.
Góly: 2xBlažejovský, 1xSalač, 1xVodička, 1xPetrik, 1xSteiger