T.J.Sokol Háj - Hrobčice 5:1

03.05.2015 12:48
Jako na velký den ve svém životě, mohl vzpomínat Siřiště na včerejší zápas. Až překvapivě se dostával do vyložených šancí, spíše by se dalo nazvat tutovek. A kdyby se v konečném součtu u jeho jména objevil počet branek 4, nikdo by se nedivil. Takhle zůstalo jen u nevěřícného kroucení hlavami přihlížejících. Ale protože se jedná spíše o dělníka vždy pracujícího pro tým, více možná mrzí neproměněné loženky zkušenějších hráčů. Sice jsme v prvním poločase dali pět branek ale druhá půle nepřinesla ani jednu i když příležitosti byli. Jediná branka v devíti hrajících Hrobčic padla poté , co poryv větru povalil našeho brankáře a pro hosty už nebyl problém dopravit míč do zívající branky.
Job, Zajpt Homolka Kubásek M Staněk, Mutl Siřiště Bechyňský Kastl, Brunclík Kubásek S, Blažejovský Thorand Moldavčuk Fikerle Trojek Fujava
Branky
Kastl 2, Kubásek S, Brunclík, Kubásek M