T.J.Sokol Háj - Hrobčice 2:1

25.10.2015 07:04
Ještě na jaře jsme museli v případě nepříznivých klimatických podmínek, využívat pohostinství jiných hřišť. Od této sezóny je tomu jinak. Máme k dispozici i druhou hrací plochu a na té jsme přivítali Hrobčice. Začátek utkání se kvůli organizačním problémům trošku posunul, ale potom už rozhodčí Milec foukl do píšťalky a zahájil tak první poločas. V něm se předváděl bojovný fotbal, ale bez vážnějšího ohrožení obou branek. A tak se zřejmě Homolka rozhodl, že vezme osud zápasu do svých rukou a trošku poškádlí domácí fanoušky a samozřejmě trenéra. Po jednom z útočných pokusů Hrobčických, se mu "podařilo" dostat míč za záda Vildnera v naší brance. To bylo radosti, tedy na lavičce hostí. Pro nás to mělo naštěstí nakopávací efekt a o to více jsme se snažili zdolat branku soupeře. To se nám, ale podařilo až ve druhém poločase. Nejprve Kubásek S nahrál před branku a Balog si připsal další zářez do tabulky střelců, později si podobnou situaci, ale už jako zakončující, vyzkoušel sám Kubásek S. Tomu to pěkným centrem poslal na malé vápno Kastl a Stanley se nemýlil 2:1. Jenomže Zajpt chtěl také přispět svojí troškou do mlýna a zřejmě i napodobit svého parťáka Homolku.Podařilo se mu dvakrát namazat soupeři,ale ten toho naštěstí nevyužil. No nic i mistři tesaři se někdy utnou :-). Tři body jsou ale doma a to je důležité.
Sestava - Vildner, Zajpt Homolka Kubásek M Siřiště, Mutl Kastl Fujava Pour, Bechyňský Balog, Kubásek S Fikerle Blažejovský Staněk