T.J.Sokol Háj - FK Rtyně 3:1

04.05.2014 12:34
Brunclík ve včerejším zápase ukázal, že jeho předchozí trefy nebyly dílem náhody, ale  tomu klukovi to tam opravdu padá. Proti Rtyni se opět trefil a to rovnou dvakrát. Konečně mu teď padnou trika které nosí, protože mu hned narostli ramena a my mu to přejeme. Hájští se představili v dobré formě, především zde musíme vyzdvihnout obranou činnost našich borců Zajpta, Bechyňského, Moldavčuka a Homolky, který je pilířem této čtveřice. Hezky si to tam strkali dokola a nepustili hosty do žádné větší šance a tak Job v brance neměl prakticky co dělat. Záloze opět dominoval Mutl, svojí hrou a  pozitivní povahou vnášel klid do našich řad. Dále se v záloze představili Fujava, Kastl a Řezáč. Posledně jmenovaný udivuje přihlížející svými  dlouhými kroky a dokáže  díky tomu získat i balón, který by byl pro ostatní už ztracený. V útoku se nám představil Kubásek S, měl několik příležitostí, ale neměl štěstí při zakončování. No a naše star Brunclík o kterém jsme se již zmiňovali. Do zápasu postupně naskočili i Siřiště se  Špringlem. Dlouho trvalo než jsme my za klackem mohli zdvihnout ruce nad hlavu.Šancí bylo dost, především při brejcích Kubáska se už zdálo že se zadaří, ale chybělo již zmiňované štěstí. Úvodní dvacetiminutový tlak soupeř ustál a postupně docházelo k určitému útlumu. Ale Brunclík se opět přestavil jako střelec a s přehledem otevřel skóre utkání. Ve druhém poločase přidal druhou branku a o třetí se postaral Fujava. Ale také Rtyně vycenila několikrát zuby. Dvakrát nastřelili břevno a nakonec se jim i jednou podařilo rozvlnit naší síť. Celkově to byl velmi koukatelný fotbal a uvidíme v jaké formě se představí naši borci v dalším zápase.
Job, Zajpt Homolka Moldavčuk Bechyňský, Mutl Kastl Řezáč Fujava, Kubásek S Brunclík,Špringl, Siřiště
Thorand, Kalva
Branky : Brunclík 2, Fujava