T.J. Sokol Háj - FK Mlékárna Braňany 0:2

22.09.2013 09:47
Spíše než mlékárna, vypadalo ve včerejším zápase, že hosty sponzoruje Red Bull a v zádech mají ještě navrch baterie Duracell. Pohyb po hřišti, balóny do nohy, tah na branku, v tomto všem jsme notně zaostávali za soupeřem. Braňany mohly nadělovat už v prvím poločase, ale v cestě jim stál buď dobře chytající Job, anebo obrana Homolka, Zajpt, Kubásek S, Staněk. První branka tak přišla až ve druhém poločase, kdy soupeř nejprve dvakrát zahrozil nastřelením tyče a břevna. Kuriózně ale nepadl gól ze hry, ale po penaltě, kterou náš brankář ukázkově vytvořil po vyběhnutí a padnutí pod nohy braňanského hráče, po teatrálním pádu přes ruce už nezbývalo rozhodčímu nic jiného, než ukázat na pokutový kop. Druhý gól padl po střele z hranice velkého vápna. Naší jedinou velkou šanci v zápase měl Balog, ale nepodařilo se mu prostřelit brankáře soupeře.
Job,Homolka Zajpt Kubásek S Staněk, Brunclík Bechyňský Fujava Trojek, Balog Kubásek M, Moldavčuk Siřiště
Thorand, Špringl

Foto na rajčeti