T.J. Sokol Háj - FK Kostomlaty 3:2

28.09.2013 20:01
Nejprve to vypadalo, že budeme muset odehrát zápas pouze s devíti hráči, no nakonec nás posílil Kadeřábek, který chtěl sice po dobrém obědě hybernovat, ale okamžitě souhlasil se zařazením na soupisku, dále nachlazený Ulehla a nakonec se na střídačku postavil Trojek, kterému napružená větev přeměnila obličej tak, že by dostal hned filmovou roli v Avataru. Takže hurá na plac.První poločas ukazoval že půjde o vyrovnanou hru, jenomže po sólíčku hráče Kostomlat, který prokličkoval vším co mu stálo v cestě, se první radovali hosté. Půle se chýlila ke konci a po faulu na Baloga jsme rozehrávali trestný kop z úrovně velkého vápna. Balon si postavil Mutl a krásnou střelou se zasloužil o vyrovnání. Jenomže to nebylo od tohoto hráče vše, v průběhu přestávky se vyjádřil v tom smyslu, že s takto poslepovanou sestavou určitě vyhrajeme, protože to tak nějak cítí. Ale Kostomlaty byli opět těmi šťastnějšími a ujali se dalšího vedení. To už přichází slavné chvíle pro Mutla. Nejprve dal svoji druhou branku, vyrovnání bylo pro naše hráče v tu dobu asi maximem, Jarda ale stále ostatní hecoval a nakonec přidal třetí gól a tím se splnila jeho prognóza o výhře.Toto vítězství, je prací celého týmu, přesto v něm Jarda Mutl, samozřejmě především díky jeho hattricku, hodně vyčnívá.
Zároveň chci poděkovat Jardovi touto cestou za to, že mi hattrick věnoval k dnešnímu svátku.
Sestava
Job, Zajpt Kubásek M Moldavčuk Kadeřábek, Brunclík Mutl Ulehla Siřiště, Balog Bechyňský
Trojek
Branky - Mutl 3