T.J.Sokol Háj - Fk Kostomlaty 2:4

11.10.2014 17:45
Tak to byl fofr, 35 sec. zápasu a nesoustředěnost hájských hráčů pomohla k nejrychlejší brance min. tohoto kola. Na rozkoukání to moc nebylo a uvedlo nás to více než do tvrdé reality. Zpátky na zem, nás postavila až druhá branka soupeře. Začali jsme více kombinovat a na hře to bylo najednou znát. Brunclík se konečně trefil a do druhé půle jsme nastupovali už jen s jednogólovou ztrátou. Začátek druhého poločasu byl více méně v naší režii a škoda ,že se ujala až střela z nohy Mutla. No a když už jsme se pomalu připravovali na penaltový rozstřel, tak Fujava v tísni, místo odkopu míče do autu, zvolil nešťastně opravdovou malou domů. Job přesto, že se snažil pro míč doběhnout, tak k němu měl daleko asi tak, jako děti na poušti ke sněhu. Útočník hostí s trochou štěstí míč vybojoval a zatáhl si ho, do pro něj nejvýhodnějšího místa a v klidu zavěsil. Tak to byla rána do vazu, ze které jsme se už nevzpamatovali a ke všemu přidali hosté další. Co k tomu říci, škoda např. trenérova tahu, kdy přesunul vždy v obraně dobře hrajícího Kubáska M do zálohy, kde od něj odskakovali balony jako od zdi a i přes to, že se hodně snažil, tak ve výsledku to za moc nestálo. Nebo Kastl, tento fotbalista s dobrou kopací technikou, měl dnes problém s kličkami a občas ani nejevil chuť vypomoci s obrannou činností, atd. Pro nás byl  dnešní zápas jen další lekcí, kudy cesta nevede.
Job, Homolka Zajpt Staněk Fujava, Kubásek M Mutl Kastl Siřiště, Martínek Brunclík, Blažejovský Klempt Mastík
Branky
Brunclík, Mutl