T.J.Sokol Háj - FK Bílina B 5:2

16.10.2016 11:37
Sladké  vítězství, okořeněné Pourovým hattrickem. Porážka z minulého týdne je zapomenuta a naši borci na hřišti ukázali divákům, že to bylo pouze zaškobrtnutí . Jenomže se tento výsledek nerodil tak snadno, jak se zdá. Ze začátku jsme měli sice dobré příležitosti, ale Kubásek S  poslal obě své šance těsně mimo tyče a ani Steigerova bomba z velkého úhlu nenašla svůj cíl. A když se hosté dostali do své, dá se říci první velké příležitosti, tak se s tím moc nepárali a našili to Koubovy rovnou do kisny. Protažené obličeje ale vystřídala bojovná nálada a bylo to hned vidět. Vyrovnání ale přišlo až na konci prvního poločasu, kdy se Steiger zapsal jako první mezi střelce našeho týmu. Jenomže, když se vrátili všichni aktéři po přestávce zpět na hřiště, tak než jsme se pořádně rozkoukali,přichází chyba bránícího Kubáska M, Bílinští se dostávají k míči a střelou z velkého vápna uklízí míč těsně k tyči Koubovi brány. Zase jsme tahali za kratší konec provazu. A tradá, přichází Pourova desetiminutovka, nejprve dává vyrovnávací kousek, poté přesným centrem nachází Dunu, který si to namířil rovnou do velkého vápna a střílí na 2:3. Dále Víťa  přidává i čtvrtou branku a hattrick završuje proměněným trestným kopem. Prostě mu to dnes klaplo a my mu to moc přejeme. A i když nikdo samozřejmě nechce snižovat výrazný podíl Víti na tomto úspěchu, byla tu i velmi dobrá práce zbytku našeho týmu. No a protože se Oseku taky daří, vzniká tu tak docela zajímavá situace :-) 
 
Střelci: 45. Steiger Miroslav, 58. Pour Vít, 65. Duna David, 62. Pour Vít, 68. Pour Vít (pen.) 

 

 
B
Kouba Lukáš [K]
     
3
O
Homolka Martin
     
5
O
Bechyňský Milan
     
7
Z
Kubásek Stanislav
     
9
Z
Mutl Jaroslav
     
10
Ú
Duna David
     
12
Z
Pour Vít
     
15
O
Čebiš Michal
     
14
O
Kubásek Michal
     
13
O
Staněk Martin
     
11
N
Steiger Miroslav
     
 
 
2
O
Siřiště Petr
     
4
Ú
Zenk Michal
     
6
Z
Herák Patrik
     
8
Ú
Račkovič Roman
     
1
B
Job Marek