T.J. Sokol Háj 1:6 (1:2) Proboštov B

05.06.2017 08:02
Úvodní minuty utkání patřili nám, odpočatí a plní elánu jsme se tlačili do brány soupeře. A nakonec se zadařilo, Kastl po pravé straně uniká soupeři a centrem do vápna nachází Poura, který otevírá brankový účet. Kastl se ostatně v tomto zápase předvedl v dobrém světle, protože především po jeho nabídkách měli naši borci největší příležitosti. Jenomže, mířidla našich kopaček měla pouťová nastavení a tak se nepodařilo navýšit stav. Oproti tomu, se hostům dařilo stále více využívat toho, že obrana zůstávala často opuštěná a tak vznikala okénka, kterými se protahovali do stále větších a větších možností pro ohrožení Koubovy branky. Ostatně právě posledně jmenovanému se podařilo několikrát zabránit Proboštovu v gólovém zakončení. Jenomže v 16 min.  se hostující hráč protahuje po pravé straně a podél Lukáše srovnává na 1:1. S přibývajícím časem opadávala naše aktivita, ne v tom že bychom se nesnažili o útočení, ale už nezbývali síly na pomoc přetěžované obraně. Především zásluhou Homolky , Bechyňského, Zenka i později střídajícího Staňka, kterého v obraně nahradil Siřiště,  se dařilo vytvořit vlnolam, pro stále aktivnější Proboštov. Přeci jen se ale hostům do poločasu podařilo přidat ještě jednu branku. Při kritice ze strany některých hráčů na adresu bránících, se měli raději kousnout do jazyka, protože právě tento gól může být připsán právě jim. Ani šest hráčů na hranici velkého vápna soupeře, nebylo schopno alespoň zakončit tuto akci, naopak přichází ztráta balónu a pro zkušený tým Proboštova podpořeným několika hráči A-týmu nebyl problém gólově zakončit. Po změně stran jsme se více začali zaměřovat na to jak vyrovnat, ale zadní vrátka zůstávala stále více otevřena a přetížená obrana už nestíhala a tak musel Kouba ještě čtyřikrát lovit míč ze své branky. Možná jsme se měli více zaměřit na to, jak vypomoci zadním řadám tak, aby si z nich nedělali fyzickou aktivitou překypující hosté nazdárky.
Branka : Pour Vít