T.J.Sokol Háj - Proboštov B 3:3 (3:4p)

10.10.2015 19:15
Ani vedení 3:1 v zápase s Proboštovem B , nám nestačilo na získání tří bodů. O tyto branky se v prvním poločase postarali Balog 2x a Blažejovský 1x. O vítězství jsme se připravili především vlastní nepozorností. Na 3:2 snížili hosté prakticky na konci prvního poločasu, kdy zahrávali trestný kop, Pěknice střelu vyrazil, k míči se ale dostal osamocený hráč hostí a v klidu zavěsil.  No a místo toho, aby jsme se poučili, přišla asi 30 sec. druhého poločasu a hosté vyrovnávají na 3:3. Studená sprcha pro naše hráče i přihlížející domácí fanoušky. V závěru jsme měli ještě příležitost srthout výsledek na naší stranu, kdy se postupně Mutl, Balog a Kastl mohli  prosadit. Ale nutno ovšem uznat že i soupeř mohl otočit vývoj utkání, jenže se ani jim naštěstí nepodařilo dostat míč za záda našeho brankáře. Takže došlo na penalty, ve kterých měli větší štěstí hosté a odvezli si domů tak dva body. V dalším zápase nás čekají Modlany B, tak se hezky oklepat a vzhůru do dalších bojů.
Sestava- Pěknice, Zajpt KubásekS Kubásek M Siřiště, Mutl Kastl Brunclík Fikerle,Balog Blažejovský, Bechyňský Steiger.