Srbice B - Sokol Háj 1:1

24.03.2012 19:42

Zřejmě v duchu rčení, první vyhrání z kapsy vyhání, přistoupili naši borci k tomuto zápasu.První poločas provázela řada nepřesností, která vedla k nervózním projevům některých hráčů.Sice jsme se předvedli několika dobrými šancemi, ale Srbická branka byla pro nás zakletá.Trenér pobíhal u postranní čáry a neustále se snažil naše hochy uklidnit.Místo klidu však přišel nečekaný gól domácích. Do druhé půle jsme nastoupili s větším odhodláním, no naší takříkajíc standartní impotenci v útoku přišel po vystřídání vyléčit až Jakub Brunclík.Ten se dostal na hřiště ke konci utkání, ale i to stačilo na vstřelení naší jediné branky.Proč byla jediná? Výkon našeho týmu se opravdu zlepšil, začínali jsme mít i navrch, vytvořili jsme si několik tutovek, ale to by Srbice nesměli mít golmana, který udělal ze své branky nedobytnou pevnost. Jen díky jemu skončilo toto utkání nerozhodně a my jsme si domů odvezli pouze jeden bod.

Sestava

Job, Staněk Zajpt Homolka Řezáč, Kubásek S Nohejl Kastl Moldavčuk (Brunclík), Balog Kubásek M.

Branky - Brunclík