Sokol Háj - Košťany 1:2

29.07.2012 20:31
V tomto přátelském utkání nejde ani tak o výsledek, jako o to, že jsme odehráli  velice slušnou partii i bez několika našich chlapců ze základu.Za zmínku stojí ale taková kuriozitka z tohoto zápasu.Tak především  se poprvé  ve svém krátkém fotbalovém životě, trefil hlavou do branky soupeře Špringl, podle diváků se Brunclík trefil centrem přímo do jeho hlavy a od ní se balón odrazil přímo do brány.No já říkám není nad to umět hrát pozičně a stát ve správný okamžik na správném místě:-), No a potom mohl prokázat samozvaný exekutor pokutového kopu, Balog, že to s balónem opravdu umí.Jenže jeho střela vyděsila brankáře hostí asi tak, jako vyděsí pohled plavce na vodu.Takže abych to dlouho nezdržoval v 90 min. utkání mohl Balog srovnat z penalty na 2:2 ale brankář se zívnutím jeho pokus zneškodnil.Ale i tak jsme nakonec byli pochváleni za předvedený výkon.V dalším přátelském zápase změříme síly s Trávčicemi na jejich hřišti.