Sokol Srbice B - T.J. Sokol Háj 0:1

07.09.2014 21:02
Výborně odehraný první poločas nám přinesl  zasloužené tři body. Kombinační fotbal, který hájští na hřišti předváděli, byl hodně koukatelný a diváci, kteří se vešli pod nově vybudovaný přístřešek u Srbických kabin, si určitě přišli na své (tedy minimálně ti co fandili nám:-). Před gólovou trefou jsme měli několik vyložených šancí a byla škoda, že jsme alespoň jednu neproměnili. Takhle se o jedinou branku postaral Kubásek S, který po centru Kastla, poslal hlavou míč do sítě domácích. První část hry se vyznačovala velmi dobrou obrannou činností a dále kombinační hrou , která nás dostávala do dobrých příležitostí. Druhá půle byla trochu jiná. V obraně jsme byli stále dobří, ale borci vepředu už nedokázali tolik držet míč a docházelo k většímu tlaku na naší branku. Především nám zatrnulo při nenápadné střele, která orazítkovala tyč Jobovi branky. Ale i tak jsme si dokázali vytvořit několik příležitostí, do kterých se postupně naši hráči dostávali. A tak jedna za všechny, brankář domácích ve stylu Reného Higuity vykličkoval s míčem až prakticky na polovinu hřiště, tam došlo k jeho ztrátě, Kubásek S se  duchapřítomně snažil potrestat toto vyběhnutí , ale balon skončil mimo branku. Celkově  je ale potřeba tento zápas hodnotit příznivě, protože jsme v Srbicích předvedli, že fotbal rozhodně hrát umíme a jako důkaz jsme si domů přivezli tři body.
Sestava - Job, Homolka Řezáč Zajpt Siřiště, Mutl Kubásek M Kastl Kubásek S, Fujava Brunclík, Bechyňský Staněk Trojek 
Branka - Kubásek S

Foto na rajčeti