Sokol Srbice B - Sokol Háj 2:1

10.06.2013 13:53
Píšťalka rozhodčího měla ve včerejším zápase kouzelnou moc, protože s úvodním hvizdem se spustil déšť a se závěrečným ustal a na nebi se objevilo slunce.Na samotné hře nebyl tento handicap moc znát, Srbičtí se do nás pustili hned od začátku a zřejmě si na nás chtěli spravit chuť po nepodařeném představení jejich A-týmu v sobotu.( postup do kraje měli ve svých rukou, ale nezadařilo se) Chvílemi to vypadalo že naše záloha a útok používá hráče Srbic jako deštníky, protože se za ně stále schovávali a naši obránci tak neměli moc možností komu přihrát. Domácí zvyšovali svůj tlak, který zůročili dvěmi brankami v první půli.
Po změně stran se na nás přeci jen usmálo štěstí a náš muž s nízkým těžištěm, Bechyňský, se přeci jen trefil a vytvořil tak naději na vyrovnání skóre. Srbičtí ale svými rychlými výpady ohrožovali naší branku, no Job si nasadil zřejmě místo rukavic mucholapky, poněvadž dokázal vytěsnit všechny tutovky soupeře. A protože i poslední střela Homolky mířila vedle domácí branky, skončilo toto deštivé utkání 2:1.
Job, Homolka Zajpt Staněk Nohejl B, Kubásek S Brunclík Siřiště Moldavčuk (Mastík), Kubásek S Bechyňský
Cáder
Branka - Bechyňský