Sokol Háj - Újezdeček 4:0

09.10.2011 13:12
V sobotním zápase si odbyl celozápasovou premiéru Martin Šlechta, trochu opomíjený brankář se  srdcem fotbalového hráče našeho týmu. Hlášky typu, ten by mohl chytat leda mouchy u stáje, se v tomto zápase nenaplnily a tyto předsudky rozehnal svým brankářským uměním, stejně jako to udělal vítr s mraky na nebi ve včerejším dni.Zápas začal ve tři hodiny a všichni hráči na hřišti se snažili o to, aby se všem přihlížejícím divákům trochu rozjasnily tváře, navzdory ošklivému dni.Obranná čtveřice ve složení Nohejl, Zajpt, Kubásek S,Moldavčuk vytrvale podporovala zálohu ve složení Staněk, toho střídal v 80min Karel Svoboda,Brunclík Homolka,Kastl tak, aby mohli tito hráči servírovat na zlatém podnose balóny pro útočníky Baloga a Kubáska M, kterého ve druhém poločase vystřídal po dlouhé pauze, zaviněné zdravotnímy potížemi, Roman Račkovič.Jiří Balog, tento player který umí vždy pobavit diváky svým fotbalovým uměním, zavěsil "hlavou" míč do branky Újezdečku už na začátku zápasu.Michal Kubásek, hoch s věčně spuštěným motorem, sice nedal žádnou branku ale udělal černou práci v ůtoku.To že si s míčem umí pořád poradit, předvedl Roman Račkovič, který připravil branku pro Jakuba Brunclíka, ale také pro Martina Staňka.Srdeční záležitostí pisálka tohoto článku jsou výkony Martina Kastla, který si s míčem rozumí stejně, jako operační systém Windows s počítačem. Ten se také předvedl a vstřelil branku Újezdečku.Mírně ospalým výkonům  na hřišti dal zapomenout Jakub Brunclík a navýšil skóre utkání o další goal.Trestné kopy které zahrával Martin Homolka sice neskončily v síti, ale alespoň trochu zahřály plácačky našich promoklých diváků.Martin Staněk, kluk který jako by odedávna patřil na naše hřiště, se svým výkonem, je příkladem hlavně pro mladší hráče.Chlapci v zadu, vytvořily obranný štít stejně, jako bitevní lodě federace ve filmu StarWars před zlým Darthem Vaderem a dopomohla k nule v zápase našemu brankáři.Ježíš tak mně hned nekamenujte to je jasný že ty kluci ve složení Nohejl, Zajpt Kubásek S,Moldavčuk hráli OK, ale psát o nich budu zase příště.Takže si naleštěte kukadla a očekávejte další reportáže psané od srdce.
Fotbaaaal respect

Sestava

Šlechta,Nohejl Zajpt Kubásek S Moldavčuk,Staněk (Svoboda) Homolka Kastl Brunclík,Balog Kubásek M (Račkovič).

Branky

Balog 1

Kastl 1

Staněk 1

Brunclík 1

Fotogalerie: Sokol Háj - Újezdeček 4:0