Sokol Háj - Oldřichov 0:3, závěrečné hodnocení.

11.03.2012 09:55

Navzdory všem předpokladům bookmakerů, kteří se chtěli zřejmě především zviditelnit, jsme na poslední chvíli vyfoukli Litoměřicím B hezké umístnění na Marius Pedersen Cupu.Pravda, nemůžeme se z tohoto místa dostat do ligy mistrů a evropská liga nám nechala své brány také zamčené, ale nás čeká především náročné jaro v okresním přeboru a tak nemáme naštěstí starosti s tím, jestli náš fotbalový stánek vyhovuje přísným pravidlům funkcionářů UEFA.O lepší umístnění nás připravilo především devět, několikrát i zbytečných proher, ve kterých častokrát trenéři soupeřů ani nevěřili,že naši chlapci , kteří si mimochodem narozdíl od ostatních ůčastníků museli startovné zaplatit z vlastních kapes, nehrají v nějaké vyšší soutěži.Zato dvě krásné plichty nám zaručili důležité body, které pro nás zajistili toto krásné místo.V začátcích  turnaje jsme se jakoby rozkoukávali, také účast některých hráčů byla nulová, jakoby je zima nutila se držet pěkně v teple sukní svojich maminek nebo manželek.Poslední čtyři zápasy ale jasně ukázali, že jenom špatná koncovka, která nás ale prakticky provázela v celém turnaji, náš team připravila o vyšší příčky.Hra se v posledních zápasech stále zlepšovala a ukazuje, že bychom mohli v jarní části naší soutěže hrát opět hru plnou kombinace a branek, takže by si mohli na své přijít i diváci.Jarní slunce už začíná pomalu, ale jistě dávat své teplejší dny a my, co stojíme spíše za "klackem" se už těšíme na naše nejen domácí zápasy.