Sokol Háj - Ledvice B 5:5

18.11.2012 11:39
Fotbalovou střelnici si otevřeli oba týmy na "domácím" hřišti v Srbicích.Oko několika přihlížejících diváků si opravdu přišlo na své, protože za takový fotbal, který Háj i Ledvice B předváděli, by se nemuseli stydět ani FK TEPLICE.Brankovou parádu otevřel už v první minutě Kastl z trestného kopu, který se mu podle jeho slov nevyvedl tak, jak chtěl, ale pro nás bylo důležité, že jeho střela zaplula do branky.No, jenomže v dalších minutách si naši chlapci vybrali slabší chvilky a Ledvice otočily na 1:2.Hra se přelévala nahoru dolů a opravdu se bylo na co dívat.V jedné z dalších možností se Brunclík z nášlapu zapsal také mezi střelce a vyrovnal na poločasových 2:2.
V druhé půli  střídání posunulo Bechyňského do předních linií a vyplatilo se, konečně se trefil a navýšil na 3:2.Ledvické mládí se ale nechtělo tak lehce dát a vyrovnali na 3:3.Jenomže Jarda Mutl neměl se svým bývalým klubem slitování a posunul opět výsledek o branku, 4:3.Poté si Staněk naběhl až z obrany do šestnáctky soupeře a rozvlnil Ledvickou síť.5:3, cha chá, to jsme je převálcovali.Jenomže i v kulečníku se říká, že až poslední šťouch vyhrává.Ledvický trenér si připravil pro nás vražedné střídání, nasadil veterána Říhu (prý dva roky nekopal) a ten se doslova zachoval jako Pytlák Říha ( kreslená postavička z některých kreslených vtipů kreslíře Jana Vyčítala) jednou vyloupil naší svatyni a o pátou vyrovnávací branku se velmi zasloužil.Jeho výkon rozhodně zaslouží uznání, už jen proto, že z jeho strany to nemusela být jediná branka.Nutno také říci, že ve včerejším utkání náš brankář Kouba nepůsobil velmi jistě, protože tak jako nás v minulých zápasech podržel, tak to Ledvickým včera svým výkonem trochu ulehčil.Ale takový je fotbal, pokaždé se nezadaří.No, přesto není důvod mít svěšené hlavy z výsledku.Fotbal to byl z obou stran prostě parádní a tečka.