Sokol Háj - Ledvice B 4:4

03.06.2012 10:52
Bombarďáci z Háje dokázali otočit nepříznivý stav ve vývoji utkání, kdy za stavu 0:2, konečně nesklopili hlavy, ale ukázali, že i bez svých několika hráčů ze základní sestavy jsou schopni i s takovýmto výsledkem něco udělat.
Jestliže hledáme hráče zápasu, je jím jednoznačně Balog, který byl prakticky u všech vstřelených gólů.Dvě branky sám dal, byla na něj pískána penalta a ještě přihrál Brunclíkovi, který ukázal, že jeho levou nohu nevyužívá jen na opírání, ale krásně vyrovnal na konečných 4:4.
Jestliže ale budeme hledat osobnost zápasu, je jím jednoznačně Stanislav Kubásek, náš trenér, který musel opět postavit na plac i sám sebe.(nakonec se za pět minut dvanáct dopsal do zápisu i jeden náhradník) .Tento, píši opět matador našeho trávníku ukázal že, trenér promine, i v jeho věku dokáže příznivě ovlivnit hru.Pomineme jeho "tvrdou" střelu, kdy míč směřující do brány zastavil vzrostlý jitrocel, ale ukážeme vám zde, že je to pořád borec, který má týmu stále co dát.Přehled ve hře, nabízení se, stát vždy na právném místě a dostat se i do šancí, to jsou jeho devizi.Škoda jeho velké příležitosti ,kdy si "udělal" i brankáře, diváci už měli ruce nad hlavou, ale na poslední chvíli mu balón vypíchl hráč Ledvic.Ale nikterak to nesnižuje jeho výborný výkon.Kdyby si jeho syn Michal Kubásek vzal ze svého otce příklad a nestavěl se pořád na zadní při každé kritice na jeho osobu, mohl by z něj vyrůst nástupce tohoto místního fotbalového frajera.
Za zmínku stojí také včerejší premiéra Michala Tyla v brance, pokud se tomu bude nadále věnovat může se z něho stát naše brankářská jednička.Také výkon Siřištěho byl více než dobrý.
Tyl, Zajpt Homolka Moldavčuk Staněk, Kastl Brunclík Siřiště Kubásek M,Balog Kubásek S ,Špringl
Branky
Balog 2, Kastl, Brunclík
Foto na Rajčeti, viz. odkaz na boku v hlavní nabídce.