Sokol Háj - Hrobce 2:5 , sehráno 6.3.2012

07.03.2012 13:00

Super výkon brankáře Marka Joba, byl k vidění  v odloženém zápase s týmem Hrobce.Předvedl se především ve třech situacích, kdy se útočící hráči soupeře dostali po krátkých narážečkách až před jeho svatyni, ale s těmito horkými situacemi si velmi dobře poradil.Sice jeden míč v dalším průběhu prvního poločasu skončil v jeho brance, ale na celkovém hodnocení jeho výkonu to nic nemění.I ostatní hráči se činili a snažili se srovnat krok s technickým vybavením a fyzickou kondicí hráčů z Hrobce.Z penalty srovnal před koncem první půle Martin Homolka na 1:1.Do druhého poločasu nastoupili oba týmy se změnami, Hrobce zařadili vyšší rychlostní stupeň zařazením Mariána Řízka, který viditelně přinesl do hry soupeře více kombinace a předvedl také, jak se dá jednouše vstřelit branka , třeba patičkou.My jen můžeme zalitovat, že se genetika nedostala tak daleko, aby jsme si z tohoto borce mohli nenápadně vytvořit klon pro náš tým.Svými zkušenostmi, vynikajícím přehledem a především stále aktivní hrou, by byl majákem pro naše loďky pohupující se často na rozbouřeném moři, kdy někteří nevidí, že jim do jejich vlastní lodě silně zatéká, ale stále koukají po ostatních a hledají díry v jejich bocích.Myslíme, že by je to brzy odnaučil.My jsme vyměli brankáře a v průběhu druhého poločasu naskočili i Havelka s Ulehlou za Brunclíka s Řezáčem.Naší druhou branku vstřelil Balog po hezké samostatné akci.Celkově byl na naši hru příjemný pohled a i to že jsme dostali další tři branky, nebrání příznivému hodnocení naší hry.V našich mistrovských zápasech se budeme setkávat se sebou rovnými a pokud bude mít naše hra stále takovou úroveň jako v posledních zápasech MP CUPU, je se na jaře na co těšit.

Sestava

Job, Zajpt Homolka Moldavčuk Řezáč,Brunclík Nohejl Staněk Kastl,Balog Kubásek M, Račkovič Havelka Šlechta Ulehla